Trt Eba Tv İlkokul

Trt Eba Tv İlkokul” ile ilgili sizlere hazırladığımız yazıyı okumaya ne dersiniz?

Trt Eba Tv İlkokul 

Türkiye’de ilkokul 1. ve 4. sınıfları kapsıyor. İlkokul okul hayatımızdaki en önemli yıllar. Hatta o kadar önemli ki hayata dair pek çok şeyi bu yıllarda öğreniyoruz. İlkokul öğretmenlerimiz de her zaman bizleri çok fazla etkilemiştir. Onlar bizlerin hayatlarına dokunan ender ve güzel insanlardandır. Her öğretmeninizin adını unutabilirsiniz ama ilkokul öğretmeninizin adını unutamazsınız. Çünkü o bizim için bir anne bir baba olmuştur. İlokul da okuma yazmayı – dört işlemi öğretmenimiz sayesinde öğrenmişizdir. Bu yüzden onlar bizler için çok ama çok kutsal insanlardır.

Ülkemiz bu dönemde büyük felaketler yaşamakta. Sizin de hatırlayacağınız üzere 2020 yılı deprem ve savaşlarla başladı. Türkiye bu iki sınavdan da başarılı bir şekilde geçti. Ama milletçe çok acı çekti. Şimdi ise maalesef korana virüsü felaketi var. Bu felaketin başlangıç tarihi 11 Mart 2020. Bu tarihteki vak’a sayımız 1 idi şimdi ise binlerce kişi. Fakat biz güçlü bir ülkeyiz. Bu felaketten de alnımızın akıyla çıkmasını bileceğiz. Yapılması gereken tek şey bu dönemde sabırlı olmak ve devlet büyüklerimizi dinlemek. Sağlık Bakanımızın ne kadar özveriyle çalıştığın herkes görüyor.

Bu özveriyi gösteren bakanlarımızdan bir tanesi de Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk. Ziya Hocamız ilkokuldaki çocuklarımızın derslerden geri kalmaması için “Trt Eba Tv İlkokul“u açtı. Bu platform sayesinde öğrencilerimiz derslerinden geri kalmayacaklar. İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa kadar olan bölümde tüm dersleri öğrencilerimiz ücretsiz bir şekilde dinleyebilecekler. Bu ise devletimizin bizlere büyük bir hizmeti. Bizler de bu yayınları hem öğrenciler hem de velilerle birlikte yakından takip ediyor olacağız.

Trt Eba Tv İlkokul yayın akışına ise bu tablodan ulaşabilirsiniz. 

Trt Eba Tv İlkokul” yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

17 yorum var

 • ş.b. 10 ay önce

  yyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssss

  Cevapla
 • Sefa kaya 1 sene önce

  Mükemmel google amca şuanda coooook yardım ettin sana borçluyuz

  Cevapla
 • Merve kandeniz?? 1 sene önce

  Sadece güzel ama YORUMU LÜTFEN KAPATIN bu sefer çıktığ onda

  Cevapla
 • Seyroaurpapayeyoeaeoyaeaoy ryaruaoruarouapruatuw 1 sene önce

  Bu arada HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES projesi kapsamında yarın nasipse Ayşegül hocaya vermiştim isterseniz tekrar atarım de bu arada HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES projesi kapsamında yarın nasipse Ayşegül hocaya vermiştim isterseniz tekrar atarım de bu arada HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES projesi kapsamında yarın nasipse Ayşegül hocaya vermiştim isterseniz tekrar atarım de bu arada HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES projesi kapsamında yarın nasipse Ayşegül hocaya vermiştim isterseniz tekrar atarım de bu arada HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES projesi kapsamında yarın nasipse Ayşegül hocaya vermiştim isterseniz tekrar atarım de bu arada HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES projesi kapsamında yarın nasipse Ayşegül hocaya vermiştim isterseniz tekrar atarım de bu arada HES kodunu giriniz ve Velilerine ait HES projesi kapsamında yarın nasipse Ayşegül hocaya vermiştim isterseniz

  Cevapla
 • Kadir Eymen 1 sene önce

  Bende çalışıyorum

  Cevapla
 • Halil 2 sene önce

  Çok. Güzel

  Cevapla
 • Rim diyep 2 sene önce

  Derslerimi çalışmak istiyorum

  Cevapla
  • Güller mermer 1 sene önce

   Bende simdi ders calisicam

   Cevapla
 • Aliihsan 2 sene önce

  Cok guzel

  Cevapla
 • Rama hntay 2 sene önce

  şahane

  Cevapla
 • Abdulaziz 2 sene önce

  Ne zaman başlayacak

  Cevapla
 • Muhammed emin 2 sene önce

  Cok iyi

  Cevapla
 • Nesrin 2 sene önce

  Çok sevdim.

  Cevapla
 • Devran 2 sene önce

  Bu çok iyi oldu

  Cevapla
 • Rabia 2 sene önce

  Ne zaman baslayacak

  Cevapla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.