Trt Eba Tv İzle

Trt Eba Tv İzle

Trt Eba Tv İzle” ile ilgili sizlere hazırladığımız yazıyı okumaya ne dersiniz?

Trt Eba Tv İzle

Türkiye Radyo ve Televizyon kurumu 1 Mayıs 1964 yılından beri kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmekte. TRT kurulduğu ilk günden itibaren Türkiye halkı tarafından benimsenen ve sahiplenilen bir kanal oldu. Bu kurumdaki pek çok kanal ve bu kanallarda yayınlanan pek çok program unutulmayanlar arasına girdi. Hem Türkiye’nin hem de devletin kanalı oldu. TRT 1964 yılından itibaren Türkiye’nin gündemini tutan en önemli kanallardan birisidir. Türkiye’deki pek çok siyasi yılları bu kanaldan takip ettik.

Türkiye şu an itibariyle çok zor günler geçirmekte. Ülkemizdeki tüm okullar kapalı durumda. Korana virüsün yayılma sahasına göre okulların kapalı olma süresi uzayabilir. Bu anlamda Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk eğitim ile ilgili bazı önlemler aldı. Öncelikle Bakanımızın okulları kapatması çok doğru ve yerinde olan bir davranıştır. Okulların kapatılmasıyla birlikte öğrencilerimizde derslerinden geri kalmış olacaktı. Bu mağduriyeti önlemek için Bakan ülkedeki en önemli öğretmenlere ders videoları çektirdi. Öğretmenler dersleri kamera karşısında anlattı.

TRT Eba TV’de tam da bu noktada devreye girdi. Dersler zamanlanmış ve sıralı bir şekilde bu kanalda yayınlanacak. Özellikle ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin bu dersleri takip etmesi ve derslerinden geri kalmamaları çok ama çok önemli bir hadise. Uzaktan eğitim kapsamında Bakan “Trt Eba Tv İzle” diyerek öğrencilerin derslerden geri kalmamasına yardımcı olacak. Bu uygulamadan ise tüm öğrenciler ve velilerin memnun kaldığı görülüyor. TRT’nin farkı burada da bir kez daha ortaya çıktı.

Trt Eba Tv İzle” yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

3 yorum var

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.