Rullo ile Zekanı Geliştir

Sitemizde bulunan videoları izleyerek evden uzaktan eğitim sürecini en sağlıklı ve verimli şekilde geçirebilirsiniz. İyi dersler.

Rullo oyunu başlarken “PLAY CLASSIC” ve “PLAY ENDLESS” olmak üzere 2 farklı seçenek sunuyor. ENDLESS olanla sürekli yani sonsuz bir mücadele içerisine giriyorsunuz. KLasik olan seçenekle de 5×5, 6×6, 7×7 ve 8×8 seçenekler bılunuyor. Bu seçeneklerden birini tıklayarak rollu oynamaya başlayın.

Ekranda kare ve yuvarlak kutuların içinde sayılar bulunuyor. Kare kutular satır ve sütunların baş tarafında ve yuvarlak kutularda ise iç tarafta bulunuyor. Yuvarlak kutulardaki sayıların yatay ve dikey toplamı satı ve sütun başlarında bulunan sayıların toplamına eşit olması gerekiyor. Üzerine tıklayıp sönük hale getirdiğiniz yuvarlak kutular silinmiş oluyor. Geriye kalan parlak yuvarlak kutulardaki sayıların toplamı baş taraftaki sayıların toppklamına eşit olması lazım. Eğer sayıların toplamını eşit hale getirirseniz kare kutuların çevresi bu sefer parlak hale geliyor ve size bu satır yada sürun tamam diyor. Tüm satır ve sütunlardaki sayıların toplamını eşitlediğiniz zaman oyun bitiyor ve bir sonraki bölüme geçiyorsunuz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

5 yorum var

 • 123 go 10 ay önce

  yes

  Cevapla
 • akın 10 ay önce

  mütiş

  Cevapla
 • Halil 11 ay önce

  Çok güzel

  Cevapla
 • 12345wee 11 ay önce

  Oyun hariiiiiikaaaaaaaaasaaa

  Cevapla
 • cemre erdem 1 sene önce

  oyun muhteşem

  Cevapla

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.